+38 (0432) 65-55-28

МАСАЖ

Обов’язковим методом відновлення для паралізованих, частково паралізованих, а також скутих у рухах пацієнтів після перенесених інсультів, травм, є професійний масаж. У період відновлення хворих після ішемічного, а також геморагічного інсульту, пацієнтам призначається терміновий курс масажу з безперервним повторенням.

У центрі ОЛСВІТ працюють професійні, досвідчені масажисти, які виконують повну програму масажу для максимально швидкого та ефективного відновлення організму пацієнта. Комплексна терапія передбачає виконання виключно правильного, професійного масажу, який здатний відразу частково відновити нормальний кровообіг, послабити больові симптоми, усунути м’язові спазми, скутість в рухах кінцівок.

Фахівці нашого центру проводять масажні процедури для кожного пацієнта щодня з моменту прибуття хворого на реабілітацію. Кожен сеанс збільшує тривалість масажу. Комплекс масажних прийомів задіює всі пошкоджені частини організму, а також повторює ефективні прийоми для досягнення якнайшвидшого ефекту.