Заняття з Ерготерапевтом

ЗАНЯТТЯ З ЕРГОТЕРАПЕВТОМ

Ерготерапевт – це спеціаліст, без якого неможлива повноцінна реабілітація. Саме з його допомогою відновлюються елементарні вміння тримати ложку, застібати ґудзики, зачісуватися або готувати обід.

Ерготерапевт має з’ясувати, чим людина жила і займалась до інсульту чи травми, що любила робити та як саме. А потім – якнайшвидше допомогти повернути ці можливості.

Лікарі-ерготерапевти для відновлення здоров’я своїх пацієнтів практикують спеціальні методики та вправи. Якщо людина втратила здатність виконувати певні дії, на допомогу приходять спеціальні пристрої, технічні допоміжні засоби. Крім медичних знань, ерготерапевт має знання у галузі психології, педагогіки.

Головне завдання – не просто допомогти відновити навички, а захопити цим процесом так, щоб пацієнт виконував вправи свідомо, бачив свій прогрес, вірив в себе і відчував задоволення від занять.

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом

Всі вправи, які підбирає ерготерапевт – абсолютно практичні. Наприклад, відкрити двері, взяти в руку ложку, перекласти щось або переставити, набрати номер телефону. Потім пацієнт регулярно повторює ці вправи, щоб повторно оволодіти ними.

Завдяки ерготерапії ми можемо відновити функціонування верхніх кінцівок або допомогти людині пристосуватися до обмежень, які є наслідком інсульту або травми.

Весь комплекс ми підбираємо за принципом «від простого до складного». Закріпили одну навичку – переходимо до іншої. І так, через спілкування, щоденні вправи, мотивацію та підтримку, отримуємо результат – максимально можливе відновлення.

Ерготерапія у реабілітації хворих – це ефективна методика, за допомогою якої люди повертаються до активного життя. Протипоказань до неї немає. Терміни досягнення результатів залежать від індивідуальних особливостей пацієнта.

 Більше дізнатись про ерготерапію можна на консультації у наших спеціалістів.
Працюємо для Вас за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 109

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом

Найпростіші вправи з ерготерапії