Про нас

ПРО ЦЕНТР ОЛСВІТ

Центр нейрореабілітації «Олсвіт» розпочав свою роботу у 2011 році і до січня 2023 року працював як амбулаторний центр – надавав допомогу післяінсультним хворим, починаючи з підгострого періоду, тобто з 5-7-го дня інсульту.

За 12 років роботи Центр накопичив величезний досвід роботи з післяінсультними пацієнтами – щонайменше лікування у нас отримували 1000 пацієнтів у рік. У січні 2023 року в «Олсвіт» почало працювати й стаціонарне відділення, в складі якого функціонують палати інтенсивної терапії.

Колектив Центру – лікарі фізичної реабілітаційної медицини, неврологи, терапевти, кардіологи, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти, логопед, психолог – це понад 30 професійних фахівців, які пройшли навчання у найкращих вітчизняних та світових установах, мають величезний досвід роботи з інсультними хворими.


Центр «Олсвіт» є унікальним та не має аналогів в Україні. Ми створили висококваліфіковану мультидисциплінарну команду, яка у своїй роботі використовує сучасні європейські методики та новітнє спеціалізоване реабілітаційне обладнання. Наші фахівці – це не просто люди з сертифікатами, це лікарі із величезним прикладним досвідом реабілітації та лікування. Кожен працівник Центру, від реабілітолога до медсестри, це досвідчена команда, яка чітко знає, що потрібно робити, аби допомогти нашим пацієнтам.

Ми забезпечуємо цілодобове чергування лікарів-реаніматологів, проводимо постійний моніторинг життєвих функцій пацієнта та поєднуємо його з активною реабілітацією, яку починаємо з моменту, коли інсульт тільки почався, тобто у гострому періоді, коли пацієнт перебуває у фазі реанімації. Це дозволяє забезпечити більш сприятливий прогноз у лікуванні та подальшій реабілітації хворого. Це унікальний процес, який не може забезпечити жодний інший центр в Україні. Фактично, ми запроваджуємо та розвиваємо цю культуру в нашій країні.

Окрема наша відмінна риса – ми спрямовуємо всі наші знання та вміння на те, аби наші пацієнти з першого дня захворювання максимум із того, що вони можуть робити, робили самі. Це дуже важливо, оскільки це не лише тримає хворого у тонусі і дозволяє йому «не випасти із життя», відчуваючи себе безпорадним, а й пришвидшує та робить процес реабілітації більш якісним. Цьому ми навчаємо і рідних пацієнта, пояснюючи, що гіперопіка над хворим шкодить, в першу чергу, саме йому.


Персонал клініки повністю бере на себе відповідальність за реабілітацію хворого та постійний догляд за ним, тож у перебуванні поруч рідних немає необхідності. У Центрі завжди присутні черговий лікар, медсестри та доглядальниці, які нададуть нашим пацієнтам усю необхідну допомогу та турботу.

Усі наші пацієнти знаходяться в сучасних палатах, оснащених всім необхідним для підтримання життєдіяльності хворого. Ми надаємо сервіс європейського рівня та забезпечуємо комфортні умови перебування для усіх пацієнтів, в тому числі – людей з інвалідністю.

Ми переживаємо та турбуємося про кожного хворого. Ми би хотіли, аби ні ви, ні ваші близькі не стали нашими пацієнтами, чи пацієнтами будь-якого іншого подібного центру, але якщо так станеться, ми зробимо усе можливе, щоб наш пацієнт якомога швидше повернувся до повноцінного та якісного життя!

Бажаємо здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких.


Спеціалізація

Основні направлення нашого центру

Icon

Фізична терапія

Реабілітація за допомогою спеціальних фізичних вправ і постановки правильного дихання

Icon

Ерготерапія

Комплекс заходів для відновлення виконання повсякденних функцій організму та адаптації в середовищі

Icon

Реанімація

Невідкладні медичні комплексні процедури, спрямовані на відновлення життєдіяльності організму

Icon

Стаціонарне лікування

Сучасні палати, оснащені всім необхідним для підтримання життєдіяльності хворого