ЕЛЕКТРОФОРЕЗ

Електрофорез – прогресивний метод відновлення організму, що включає одночасно струмове та медикаментозне лікування. Терапія електрофорезом проводиться за допомогою популярного електричного обладнання, яке впливає на пошкоджені ділянки організму струмовими імпульсами. Струмові імпульси, в свою чергу, допомагають спеціальним накладкам, просякнутим медикаментами в комплексі загальної відновлювальної терапії, проводити лікувальні речовини через шкіру.

В якості медикаментів, що застосовуються під час електрофорезу, виступають спеціальні розчини колоїдної або білкової форм. Спеціальний апарат, сконструйований за принципом електрокінетичного впливу, переносить частинки дисперсної фази медикаментозних складів в пошкоджені ділянки тіла. Таким чином, електрофорез надає подвійний вплив на організм, відновлюючи струмовими імпульсами звернення крові і лімфи, а також сприяючи глибокому проникненню лікарських засобів з метою поновлення клітинної структури тканин.

У сучасному центрі реабілітації ОЛСВІТ електрофорез застосовується у комплексі з іншими прогресивними видами відновлювальної терапії (гідромасажі, ЛФК, парафінотерапія та інші).