ЛОГОПЕД

В силу руйнівних наслідків інсультів для організму, у безлічі пацієнтів спостерігається часткова або повна афазія – дисфункція мовного апарату, втрата здатності говорити і формулювати пропозиції. Афазія може бути моторною, а також сенсорною або амнестичною. В особливо важких випадках, у пацієнта спостерігається втрата пам’яті, мозок не здатний запам’ятовувати і відтворювати отримані знання і досвід, накопичені раніше.

У реабілітаційному центрі ОЛСВІТ працює логопед вищої кваліфікації з багатим досвідом роботи в сфері швидкої і якісної реабілітації пацієнтів. Грамотні, конструктивно побудовані заняття з логопедом допомагають пацієнтам з перенесеними інсультами відновлювати свої навички вербального спілкування, поліпшити мова, розвинути і повернути втрачену пам’ять.

У процесі занять з логопедом, кожен пацієнт отримує оптимальне за часом заняття по провідним європейським методикам. Наші фахівці грамотно, комфортно і швидко допомагають пацієнтам повернути здатність до запам’ятовування інформації, хворі навчаються вимовляти слова і будувати речення, відтворювати накопичений досвід.