МАГНІТОТЕРАПІЯ

Магнітотерапія є ефективним способом реабілітації для пацієнтів з діагнозом інсульт. Принцип магнітної терапії полягає у впливі магнітного низькочастотного спектра постійного або змінного потоку на кровоносні судини пацієнта. Проводиться на якісному обладнанні європейських виробників.

Підвищена ефективність магнітної терапії полягає у спрямованому впливі сили магнітного поля на перебіг вільно-радикальних реакцій в хімічному складі крові. Заряджене магнітне поле прискорює процеси перекисного окислення ліпідів в кровоносних мембранах, за рахунок чого в організмі пацієнта налагоджується нормальний кровообіг.

Магнітотерапія в комплексі з фізіотерапевтичними та іншими процедурами реабілітації сприяє розрідженню крові, зміцненню стінок судин, активізації метаболічних, окислювальних процесів, викиду гормонів, покращує мікроциркуляцію крові за рахунок позитивної зміни реологічних властивостей крові. Також, терапія позитивно впливає на згортання крові, підвищує імунні захисні властивості організму, має протизапальну дію та болезаспокійливий вплив.