Метод кінезіотейпування прекрасно справляється з лікуванням порушень опорно-рухового апарату. Адже за допомогою спеціальних еластичних пластирів допомагає розслабити перенавантажені м’язи та пришвидшити їхнє відновлення.
Секрет – в правильному наклеюванні. Потрібно врахувати місце, проблему, яку хочемо вирішити, та ступінь розтягування тейпу. Якщо лікар все зробив правильно – тейп візьме на себе частину навантаження на м’язи, відбудеться корекція руху суглобів, покращиться кровообіг та лімфодренаж, знизиться больовий синдром.
Якщо, наприклад, наслідком інсульту став парез руки та опущення голівки плеча, це призводить до больового синдрому, розтягнення та запалення капсули плечового суглоба. В такому випадку тейпи будуть тримати голівку у фізіологічному положенні та допоможуть відновитися нормальному функціонуванню руки.
Серед інших переваг – зміцнення тонусу м’язів, зменшення набряків, прискорення загоєння ран і розсмоктування гематом, поліпшення стабілізації і функції суглобу.
Що ж таке тейп? Ці еластичні смужки зроблені з бавовни та акрилу. Вони швидко сохнуть, не бояться води, не алергенні, пропускають повітря, забезпечуючи «дихання» шкіри.
Ми використовуємо тейпування в комплексі з іншими видами мануальної терапії. Особливо після методики Маліган. Ці смужки закріплюють ефект і є ніби «продовженням» рук терапевта в проміжках між прийомами.
Більше дізнатись про метод кінезіотейпування можна на консультації у наших спеціалістів.
Працюємо для Вас за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 109