МОТОМЕД

Для ефективної реабілітації пацієнтів в центрі ОЛСВІТ використовується інноваційний європейський апарат «Мотомед», який буквально поставив на ноги мільйони людей по всьому світу. Фахівці центру ОЛСВІТ проводять різні види тренувань для досягнення найбільш швидкого і оптимального відновлення організму людини після перенесених захворювань і травм. За конструкцією, апарат нагадує велосипедний тренажер для рук і ніг, оснащений мотором.

Активні тренування пацієнта передбачають виконання занять з розробки рухових функцій рук і ніг без підключення приводу. Пасивні тренування забезпечують автоматичне стимулювання за допомогою моторних функцій тренажера. Поєднані комплексні процедури на апараті проводяться як із задіянням приводу, так і без його участі.

Принцип дії апарату полягає в усуненні контрактури (малорухомості, непохитності) органів опорно-рухової системи. Апарат відновлює роботу суглобів, нормалізує кровоносне і лімфатичне звернення в організмі, а також усуває скутість рухів. Тренування використовуються в комплексі з ефективною реабілітаційної терапії спільно з іншими прогресивними методами.