НЕЙРОПСИХОЛОГ

Пропонуємо якісну реабілітацію пацієнтів після інсульту в комплексній терапії з відвідуванням нейропсихолога. Нейропсихологія є окремо виділений вид психології, який практично спрямований на відновлення зв’язку мозкової функції з поведінкою людей. В процесі погіршення кров’яного звернення в організмі, дані зв’язку порушуються і можуть викликати найрізноманітніші негативні поведінкові реакції.

Досвідчений кваліфікований нейропсихолог центру ОЛСВІТ проводить оздоровчу терапію з пацієнтами, спрямовану на відновлення нейронних мозкових зв’язків з функціями життєдіяльності. Активна терапія, заснована на передовому практичному досвіді європейських і американських вчених, дозволяє побороти важкі депресивні стани, надати повноцінну «розвантаження» мозку після перенесених потрясінь.

У комплексі з медикаментозною і процедурної терапією, заняття з нейропсихологом дозволяють повернути пацієнтові спрагу до життя, нормальний психічний стан, покращити комунікативні і соціальні навички. Досвідчений фахівець направляє пацієнта до виходу зі скрутної життєвої ситуації, яка наздогнала його під час перенесених захворювань.