Ортези

Image

Після інсульту у хворих є проблеми з функціонуванням кінцівок. Наприклад, стопа активно не згинається і людина може чіпляти пальцями підлогу. Або розвиваються контрактури – ускладнення, які «скручують» ноги або руки і викликають масу проблем.

В такому разі ми виготовляємо для пацієнта ортез. Це спеціальний ортопедичний виріб, який забезпечує правильне фізіологічне положення суглобів. Він є першим помічником в реабілітаційних процедурах для хворого після інсульту: фіксує, корегує, розвантажує або активізує кінцівку.

Призначаємо ортез тільки після повного обстеження. Наприклад, перед ортезуванням нижньої кінцівки наші спеціалісти проводять тестування «Up&Go». Пацієнт має встати з стільчика, пройти 3 метри, повернутися і сісти на місце. Цю ж маніпуляцію проводимо вже з ортезом. Порівнюємо результат і бачимо доцільність.

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом

Завдяки сучасним технологіям, ортези – легкі, зручні, пропускають повітря, в них можна купатися. Наші лікарі виготовляють їх з низькотемпературного пластику. Він стає придатним до моделювання при температурі 70 градусів.

Ще один сучасний матеріал – 3D-LITE (Бельгія-Швеція). Вироби з нього – легкі, міцні, пропускають повітря, не бояться води. Основа матеріалу – бавовняна сітка.

Ортези абсолютно індивідуальні. Можуть підтримувати кінцівку у фізіологічному положенні або функціональному. Наприклад, в співпраці з ерготерапевтом ми виготовляємо ортези, які допомагають тримати ложку, розчісуватися. Був у нас пацієнт, для якого ми виготовили ортез з місцем для вудилища.

 Більше дізнатись про реабілітацію за допомогою ортезів можна на консультації у наших спеціалістів.
Працюємо для Вас за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 109

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом