Слінг-терапія

Image

Як отримати швидкий і довготривалий результат, якщо у вас є проблеми з опорно-руховим апаратом? Якщо болять суглоби, тягнуть м’язи чи потрібна реабілітація? Пропонуємо вам вирішити ці проблеми за допомогою слінг-терапії!

У нашому центрі діє підвісна система «Левітас».

Як вона працює? Основний принцип – виконання пацієнтом різних вправ з розвантаженням ваги всього тіла чи потрібної ділянки. Лікар може стабілізувати окремі частини тіла так, що пацієнт змушений правильно виконувати вправи. Можна повністю зняти навантаження на суглоби або регулювати його.

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом

Метою системи «Левітас» є стимуляція неактивних та слабких м’язів, відновлення їхньої нормальної функції та зниження напруги в перевантажених м’язах.

Слінг-терапія використовується в багатьох випадках: реабілітація спортсменів, пацієнтів з травмами. Система абсолютно доступна і рекомендована для маломобільних хворих. Тому в постінсультній реабілітації ми її проводимо досить активно.

У нашому Центрі працюють сертифіковані лікарі, які пройшли спеціальне навчання роботи з слінг-терапії, індивідуально підходять до кожного пацієнта, розробляють програму з врахуванням діагнозу, віку, фізичних можливостей.

 Більше дізнатись про слінг-терапію можна на консультації у наших спеціалістів.
Працюємо для Вас за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 109

Замовити консультаціюЗаписатись на прийом