+38 (0432) 65-55-28

Про нас

ПРО ЦЕНТР ОЛСВІТ

Інсульт – захворювання, що виникає після раптового нападу. Суть інсульту полягає в відсутності кровопостачання тієї чи іншої ділянки мозку. Через відсутність надходження крові, мозкові клітини пошкодженої ділянки швидко починають відчувати кисневе голодування і відмирати. Несвоєчасна допомога при інсульті може закінчитись дуже погано для пацієнта. Однак, навіть вчасно купований інсульт завдає найрізноманітніші негативні наслідки для організму в залежності від органів, за які відповідає пошкоджена ділянка мозку.

Своєчасне лікування, а також правильний комплекс реабілітації після інсульту здатні частково відновити функції організму, за які відповідальний пошкоджена мозкова ділянка. Ультра сучасний реабілітаційний центр ОЛСВІТ спеціалізується на передових методиках відновлення функцій мозку і оздоровлення всього організму після перенесених інсультів, черепно-мозкових, а також спинно-мозкових травм.

Центр реабілітації ОЛСВІТ був відкритий передовими реабілітологами вищої медичної кваліфікації в 2011 році. За довгі роки роботи, ми здійснили успішну реабілітацію понад 1000 пацієнтів. У комплексі нашої терапії ми використовуємо тільки самі передові методи реабілітації і відновлення організму: мотомед, ЛФК, система розвантаження ваги, лікувальні масажі та фізкультуру, електростимулюючі та водні процедури, магнітотерапію, заняття з провідними досвідченими фахівцями з реабілітації та ерготерапії, а також методику дарсонваль.

Спеціалізація

Основні направлення нашого центру

Icon

Гідротерапія

лікування за допомогою водних процедур

Icon

Механо-терапія

лікування за допомогою рухових вправ

Icon

Електро-лікування

лікування з використанням електропотоків

Icon

Масаж

лікування за допомогою розслаблення м’язів і тканин