ЛФК

Повноцінна реабілітація пацієнта після важких захворювань і нападів, пов’язаних з кровоносною, нервовою системою, неможлива без підключення ефективного комплексу вправ лікувальної фізичної культури. У деяких випадках, після ішемічних інсультів, досвідчені медики призначають спочатку тільки правильний комплекс ЛФК для швидкої реабілітації організму.

Фахівці професійного центру реабілітації ОЛСВІТ включають у комплекс лікувальної фізкультури не тільки заняття хворого на стадіях активних рухів, але і в лежачому положенні. З перших днів реабілітації, хворим в положенні лежачи розминають кінцівки, роблять перевороти під ретельним наглядом провідних медичних працівників.

Повноцінна реабілітація містить чіткий графік виконання активних тренувань, як за допомогою апаратів і тренажерів, так і за допомогою ручної підтримки фахівців центру. Досвідчені реабілітологи в індивідуальному порядку прописують необхідний графік занять, а також комплекс найбільш ефективних вправ для якнайшвидшого одужання пацієнтів. Ефект від комплексного задіяння ЛФК в реабілітаційній терапії супроводжується поліпшенням кровообігу, припливом крові до паралізованих кінцівок, поверненням опорно-рухових функцій.